Yardımcı Eleman

yardımcı-eleman-rize

YARDIMCI ELEMAN

Yardımcı eleman hizmetimiz kapsamında, günlük yaşamınızda yada özel günlerinizde sizi zorlayan, doğum günü partisi, çay toplantıları, düğün nişan mevlüt gibi çeşitli etkinliklerde yapılacak işlerde size yardımcı olabilecek elemanlar temin ediyoruz.

Ev işlerinizde günlük olarak yapılması gereken yada düğün, doğum günü gibi yoğun zamanlarınızda, yemek, ütü benzeri diğer işlerin yükünün çalışan kadınların veya ev hanımlarının üzerinde olduğunu düşünürsek, bu işlerin altından kalkmak hiç de kolay değildir. Bazen bu yoğun işler hem fiziksel hem de psikolojik açıdan olumsuz etkiler yaratmaktadır. Sadece hanımlar değil, erkekler için de bu geçerlidir.

Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek ve sizleri mutlu edebilmek için işlerinizde sizlere yardımcılarımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Ev işleri ile vakit kaybetmeyip kendinize, eşinize, ailenize ve çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilmeniz, işten geldiğinizde temiz ve düzenli bir ev ortamı bulabilmeniz için sizlere güvenilir ve titiz yardımcılar sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.