Rize Dış Cephe Temizliği

Rize dış cephe temizliği

Rize dış cephe temizliği hizmetini sağlamak tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Her yüzey değişik bir işleme ve farklı kimyasallara tabi tutulmalıdır. Metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyin de temizlik kimyasalı kendisine has olmalıdır. Kullanılan kimyasallar mutlaka TSE sertifikasına sahip ürünler olmalıdır. Yanlış kullanılan ürünler ve dış cephe temizliğinde yapılan yanlış uygulamalar kalıcı bir temizlik ve koruma sağlayamaz, tam tersine korozyonu hızlandırır. Bunların yanında mutlaka İş güvenliği kanununa uygun ekip ve ekipmanlarla çalışılmalıdır.

Büyük kamusal binalar ve pek çok ticari bina için temizlik hizmetleri uzman bir çalışma gerektirir. Özellikle dış cephe temizliği konusunda, uzman yardımı alınmadan bir uygulama yapılabilmesi söz konusu değildir. Şirketimizin eğitimli, uzman ve tecrübeli kadrosuyla ayrıntılı ve güvenilir bir dış cephe temizliği hizmeti veriyoruz. Dış cephe temizliği ile beraber bakım ve dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede dış cephe aşındırıcı ve yıpratıcı dış etkenlere karşı da korunmuş olmaktadır.

Rize Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle camların toz, kir ve kalıntılardan arındırılması gerekiyor. Bina ve cam bağlantı noktalarının kontrol edilmesi, var ise bir aksaklık düzeltilmesi, binanın kimyasallardan arındırılıp durulanması gerekiyor. Bilhassa kış mevsimi ve yağışlar sonrası tozların binaya yapışıp çamurlaşması sonucu iyi değil bir görünüme neden olmaktadır. Profesyonel bir destek ile bu olumsuz durumdan rahatlıkla iyi ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bir binanın iç görünümü elbette son derece önemlidir. Fakat insanlar binanın içerisine girmeden önce dışını görmekte ve ilk izlenimi dış cephenin görünümüyle edinmektedirler. Bu sebeple iç temizliğe gösterilen hassasiyetin hatta daha fazlasının dış cephe temizliğine de gösterilmesi gerekiyor. İşinize göstermiş olduğunuz titizliği binanızın dışındaki ışıltıyla da insanlara göstermek dilerseniz firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Doğru Malzeme ile Doğru Teknik Kullanımı

Rize dış cephe temizliğinde kullanılan malzemeler standart temizlik malzemelerinden çok daha farklı ve nitelikli olmak zorundadır. Kullanılan malzemenin kalitesinin yanında işçiliğin kalitesi de önem kazanmaktadır. Malzeme ve işçilik kalitesinin beraberliğinden oluşan temizlik hizmeti dış cephenin ilk temizlendiği andan itibaren kendisini göstermekte ve uzun süren yeni görünümünü sağlamaktadır. Hava şartları ve dış etkenler sebebiyle kirlenen ve yıpranan dış cepheler, eski şık görünümünü kaybetmekte, dikkat çekme özelliğini yitirmektedir. İlk günkü ışıl ışıl ve nitelikli görüntü için profesyonel temizlik hizmetlerinden faydalanmak şarttır.

  • Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk tecrübenizden itibaren fark edeceksiniz. İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.
  • Temizlik çalışanlarımızı yapmış oldukları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri beğenisi arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.
  • Temizlik çalışanlarımızın hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içinde başka bir personeli bedava dağıttığı telafi temizliğine gönderiyoruz.
  • Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor. Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.
  • Dert etmenize gerek yok, isterseniz 1. Sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.
  • Her yaşam sahasının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm tavsiyeleri sunuyoruz.
  • Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.
  • Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.