Rize Buharlı Temizlik

Rize Buharlı Temizlik

Rize Buharlı Temizlik Şirketi olarak; temizlik hizmetlerinde, buhar makineleri ve en son teknoloji ürünü olan makineler kullanılmaktadır. İnşaat ve tadilat yapılmış evlerde boya, kireç artıklarının çıkartılması ve dezenfekte edilmesi için yüksek ısı ile temizlik yapılması gerekiyor.

Neden Buharlı Temizlik ?

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde; ev mitleri, polen, küf, kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip, hastalık gelişimini önler ve mükemmel bir biçimde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mikroplar ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Yüksek ısıdaki basınçlı buharla yüzey üstünde meydana gelmiş bakteri, ajan, akar ve mikropları etkisiz hale getirip derinlemesine temizlik sağlamasının beraberinde size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlar.

Rize buharlı Temizlik Şirketi

Vira Temizlik Şirketi teknolojisinde çok fazla su, deterjan ve temizlik maddesi sarfiyatını önler. Profesyonel buharlı temizlik makineleriyle, evinizde, hem kimyasal temizleyicilere başvurmadan doğal bir temizlik hizmeti almanızı hem de oluşan bakterilerin %99’unu yok ederek bütünüyle hijyenik bir sonuç elde etmenizi sağlamaktayız.

Rize Buharlı Temizlik makinesinin iç ısıtıcısında kaynayan sudan elde edilen yoğun buhar, mutfak, banyo, yer ve stor perde temizliğinde kusursuz sonuçlar sağlıyor. Duvarları, fayansları, derz aralarını, parkeleri, camları, dolapları, mutfak fırını ve ocağı temizlerken; deterjanla dahi çıkarmakta zorluk çektiğiniz inatçı lekeleri yok ediyor, ulaşılması en zor alanlarda bile adeta evinizin görünümünü yenileyen bir temizlik hizmeti veriyoruz. Kimyasal temizleyicilere alerjiniz var ise, evinize kimyasal temizleyiciler sokmadan hijyenik ve detaylı temizlik yapabilmek istiyorsanız, küçük çocuklarınız için temizleyicilerle ilgili endişe duyuyorsanız; evinizi, ailenizi ve evinizdeki sevinci korumak için bize hemen ulaşın!

Fındıklı Temizlik Şirketleri