İnşaat temizliği Nedir?

İnşaat temizliği Nedir

İnşaat temizliği Nedir Nasıl Yapılmalıdır

Rize İnşaat temizliği, ister küçük bir ev, ister villa, apartman, rezidans vb. bir inşaat yaptınız, inşaat bölümü tamamlandı. Her şey çok güzel. Müşterileriniz, kiracılarınız ya da siz artık o mekana yerleşeceksiniz. İşte zor kısmı, bu. İnşaat sonrası temizlik için bir firma gerekli.

Biriken molozlar, artıklar, toz, kirlenmiş yüzeyler. Harç, alçı ve diğer malzemelerin artıkları. Mekana yerleşmek için son noktayı biz koyuyoruz. İnşaat sonrası temizliği profesyonel ekiplerimizle titizlikle yapıyoruz. İnşaatın büyüklüğü çok önemli değil, Vira Temizlik, her problemin üstesinden gelebilecek, yeterli, donanımlı personele sahiptir.

RİZE İNŞAAT SONRASI OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisiniz yeni kuruldu veya bir tadilat yaptınız. Rize temizlik şirketi Vira Temizliği arayın, ofisinizi kısa sürede uygun fiyatlarla personelinizin yerleşip kullanabileceği bir hale getirelim.

RİZE İNŞAAT SONRASI VİLLA TEMİZLİĞİ

İnşaat temizliği Nedir: Villanızın inşaatı bitti ama her taraf inşaat artıklarıyla dolu, toz kir içinde. Hiç sorun etmeyin inşaat sonrası temizlik bizim işimiz. Villanız çok kısa bir süre içinde uygun fiyatlarla temizlenip pırıl pırıl teslim edilir. Size eşyalarınızı yerleştirmek kalır. İsterseniz, haftalık, aylık olarak villanızın temizliğini profesyonel ekiplerimizle devamlı olarak yapabiliriz. Fiyat teklifi almak için lütfen arayınız.

RİZE İNŞAAT SONRASI APARTMAN TEMİZLİĞİ

Yeni yapılan binanızı veya tadilat geçirmiş binanızın yeniden kullanılabilir hale gelebilmesi için lütfen arayın. Profesyonel temizlik kadromuz kısa bir süre içinde apartmanınızı tertemiz olarak sizlere teslim edecektir. Lütfen apartman temizliği için fiyat alınız.

İnşaat sonrası residence, AVM temizliği

İnşaatı biten residence veya AVM benzeri yerlerin inşaat sonrası kısa bir sürede temizlenip kullanıma açılabilmesi çok önemlidir. Bir önce mal sahipleri veya kiracıların gelip ev veya iş yerlerine taşınabilmeleri gerekir. Vira Krumsal Temizlik olarak bu tip binaların inşaat sonrası temizliğinin yapılmasında en profesyonel firmalardan biriyiz. 24 mantığıyla çalışan ekiplerimiz, kısa bir sürede residence veya AVM’nizi kullanılabilir halde sizlere teslim edecektir.

Residence ve AVM inşaat sonrası temizliği için lütfen firmamızdan teklif alınız. Prensiplerimiz: En uygun fiyatlar, en kısa süre ve müşteri memnuniyetidir. 

Rize fındıklı temizlik şirketi