İnşaat Sonrası Temizliği

inşaat-temizliği

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve ayrıntılı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; bu hizmeti siz kıymetli müşterilerimize kurumsal yapımız,profesyonel kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımız ile sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası Temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru Temizlik uygulamak gerekmektedir. Bu sebeple temizlik sırasında kullanılacak olan Temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

En sık talep edilen inşaat sonrası ev temizliği olabildiği gibi, fabrika, otel, iş yeri, konut, bina, depo, okul, mağaza, restoran, hastane, dershane ve inşaatı yeni bitmiş, taşınma öncesi herhangi bir yapıda olabilir.İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri bütün mekanları kapsamaktadır.

İnşaat temizliği standart hizmeti katların ve odaların temizlenmesi:
Tüm kaba çöpler uzaklaştırılır, Zemin olası harç, boya ve inşaat sonrası atıklardan arındırılır,Duvarların tozu alınır,Pencere doğramalarında mevcut ise bantlar sökülür.Doğramalar silinir,Camların boya, etiket ve silikon (vb.) kalıntıları temizlenerek içten ve dıştan silimi yapılır,Zemin (geniş alansa) endüstriyel tip zemin yıkama makinası ile yıkanır,Yıkanan zemin ıslak-kuru vakum ile çekilir,Zeminler moplanır ya da paspas atılır. Parke, ahşap zeminler vakumlanarak nemli mopla silimi yapılır,Dolaplar, pencereler ve mobilyalar:Mümkünse vakumlanır, yukarıdan aşağıya silinerek temizliği yapılır. Halı zeminler, halı üstündeki kaba atıklar toplanır, ardından vakumlanır. Kapılar, ahşap, fiberglas, çelik ve cam: tüm kapıları yukarıdan aşağıya silinir, parmak izi, toz ve lekeleri temizlenir.

Mobilya, lamba, pencere, panjur, tavan, havalandırma, klimalar ve diğer yatay yüzeylerin tozu alınır.Mutfak ve yemekhane temizliği:Bütün çekmeceleri, dolapları ve tezgâhlar: Yukarıdan aşağıya silinir ve içleri vakumlanır. Banyo çekmeceleri, dolapları, bölmeler, zemin ve duvarlar, pisuvar, granit, mermer kısımlar, yukarıdan aşağıya doğru temizlenerek dezenfekte edilir.

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.