HAKKIMIZDA

Rize merkez ve tüm ilçelerinde Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik ve baca temizleme gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bize ulaşınız.

HAKKIMIZDA

Rize Vira Temizlik 10 senedir faaliyette bulunan Rize’nin en köklü temizlik firmalarındandır. Yaptığı temizlik hizmetleri ve kullandığı malzemeler ile kendinden bahsettirmeyi başarmış, ekip ruhu ile çalışan, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ilk planda tutan bir firmadır.

Sektörde mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesi ile yola çıkan firmamız “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak her zaman değişmez bir unsur olmuştur. Vira Temizlik, Rize da temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip bir işletmedir. Bizim için zamana tam riayet esastır. Vira Temizlik firması olarak teknoloji alanında temizlik piyasasına ait gelişmeleri yakından izliyoruz.

Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle muhtemel bütün gücüyle çalışmakta olan bir firmayız. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

187

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.