Fındıklı temizlik hizmetleri

Fındıklı temizlik hizmetleri

Fındıklı temizlik hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmaların en değerli paydaşları çalışanları ve müşterileridir. Çağdaş toplumlarda işletmelerin başarı sağlaması insan odaklı bir yaklaşım benimsemesiyle mümkündür. İnsana değer veren bir kurum olmanın en önemli göstergesi, personeliniz için hijyenik çalışma ortamları, müşterileriniz için de tertemiz ziyaret alanları oluşturmaktır.

Fındıklı Temizlik şirketi olarak profesyonel temizlik alanında; geleneksel hizmetlerden farklı, insan sağlığını ve çevreyi koruyan, sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla, teknolojik yöntemler geliştirerek ve çalışmakta olan verimliliğini artırarak çözüm ortaklarımıza değer katarız.

Çevre üzerinde olumlu bir etki sağlarken, yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.

 

Fındıklı Temizlik şirketleri Kapsamında Neler Yapıyoruz?

  • Endüstriyel temizlik (Fabrika, Üretim tesisleri)
  • Genel temizlik hizmetleri (Plaza, Site, Okul, AVM, Havalimanı)
  • Dış cephe ve cam temizliği
  • Hastane ve klinik alanlar
  • Otel temizliği
  • Nanoteknolojik temizlik (Enfeksiyonla, mücadele, hava temizliği, ortam temizliği, tekstil kaplamaları temizliği)
    Fındıklı Temizlik şirketi olarak, profesyonel temizlik hizmetleri alanında farklılaşarak firmanıza değer katmak için;

Uzman ve tecrübeli kadromuzla gerçekleştirdiğimiz keşif sonrasında doğru alanlarda doğru ekipmanları kullanacak şekilde tesisinize özel bir temizlik planı oluştururuz.

Temizlik işlerinin düzenli, sürekli, verimli ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayacak iş düzenini kurgular ve kurarız.

Profesyonel denetim ekibimizle tüm temizlik operasyonlarını periyodik olarak yerinde denetleyerek sürekli kontrol sağlarız.

Acil durumlar, özel ihtiyaçlar, elverişsiz hava şartları gibi beklenmedik anlarda ortaya çıkan problemlere hızlı çözümler sunabilmemiz mümkündür.