Ev daire villa temizliği

ev-daire-villa-temizliği

EV DAİRE VİLLA TEMİZLİĞİ

İnşaat sonu boş daire temizliğinde veya eşyalı dairelerde tüm aksamlar dikkatli bir şekilde temizlenir. Bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Ev, villa, konut, daire temizliklerinde kesinlikle aydınlatma dış yüzey temizliği yapılır. Daire Temizlik firması olarak işinde profesyonel personellerimiz bu konu da detaylı olarak bilgilendirme yapmaktadırlar. 250 m2 üzeri dairelere ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Rize daire temizliği firmaları ile daire cam temizliği, daire mutfak temizliği, daire zemin temizliği en iyi biçimde yapılır.

Daire temizliği, boş daire temizliği yada eşyalı daire temizliği olmak üzere tüm kimyasal, makine ve dezenfektanları ile usulüne uygun biçimde temizlenir.

Bizler yeni aldığımız veya kiraladığımız dairelerde temizliğe dikkat ederken boşalttığımız daireleri de daire temizlik şirketine vererek temizletmeyi ihmal etmemeliyiz. Boş dairelere yeni taşınacak kişiler, çocuk ve eşleri için, hem görsellik aynı zamanda temizlik önemlidir. Bizler kendi dairelerimize gösterdiğimiz özeni başkalarının oturacakları daireler içinde göstermeliyiz.

İşi daire temizliği şirketine vermeden dairede kırık aksamlar varsa tamir edilmeli, açık kablo var ise ehil bir elektrikçi tarafından kapatılmalı, özellikle kırık, çatlak priz vs. var mı diye kontrol yapılmalıdır. Dışarıdan gelen temizlik elemanlarının illada bunlara dikkat edeceği düşüncesiyle hareket edilmemelidir.

Dairelerde çöp bırakılmamalı, eğer boya yaptırıldı ise temizlik şirketi daireye girmeden önce boyacı malzemeleri, atık naylonlar ve boya plastik kapları dışarıya çıkartılmalıdır.

Daire temizlik firmaları; ev, ofis, iş yerlerimiz, lokanta, cafeler ve daha pek çok alanda mutfak temizliği ayrıca özen gösterdiğimiz ve hijyene en dikkat ettiğimiz bölümlerdir. Personellerimiz mutfak temizlikleri için ayrıca eğitimler almıştır. Temizleyeceğimiz her mutfakta ayrı su emici bezler ,kimyasal ve dezenfektanlar ile çalışmaktayız.

Biliyoruz ki mutfakta pişen yiyecekler uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Vira temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik esnasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlenmektedir.

Mutfakların en önemli olduğu lokantalarda ise buhar makineleri ve özel yağ sökücüler ile hizmet verilmektedir. Olağan bir mutfağa oranla daha fazla yağ birikimi olduğundan Vira Temizlik Hizmetleri olarak dezenfekte işleminin şart olduğunu müşterilerimize durumun içeriğini belirterek yol çizmekteyiz.

Programlı ve kapsamlı hizmet verebilen Vira Temizlik Hizmetleri, mutfaklarınızda hijyeni esas alarak eğitimli personeller ve sağlığa zarar vermeyen alkali ürünler ile doğru hizmet ve temiz ortam anlayışını benimsemektedir.

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.