• Çayeli Temizlik Şirketi

  Çayeli Temizlik Şirketi

  Çayeli Temizlik Şirketi: Çayeli Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Çayeli Temizlik Firması

  Çayeli Temizlik Firması

  Çayeli Temizlik Firması: Çayeli Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Çayeli Temizlik Şirketi

  Çayeli Temizlik Şirketi

  Çayeli Temizlik Şirketi: Çayeli Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik ve gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Çayeli Temizlik Firması

  Çayeli Temizlik Firması

  Çayeli Temizlik Firması: Çayeli Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.

ÇAYELİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 

ÇAYELİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çayeli Villa Temizliği

Çayeli Ev daire villa konut temizliği alanında özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız son derece titiz ve hijyenik bir şekilde temizlik hizmetleri vermektedir.

Çayeli Ofis / İşyeri Temizliği

Çayeli Ofis Temizlik Hizmetlerini düzenli periyodik yada tek seferlik olarak, mesai saatleri dışında ve hafta sonları ve tatil günlerinde de olmak üzere titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Çayeli Apartman Temizliği

Çayeli Apartman temizliğinde, koridorlar, merdiven ve korkulukları, kapı kenarları, asansör, camlar vb. her yeri ve belkide bugüne kadar hiç temizlenmemiş yerleri titizlikle temizliyoruz.

Çayeli İnşaat Sonrası Temizliği

Çayeli İnşaat sonrası temizlik de; yerleri, mutfak aksamlarını, camları ve yüzeyleri çizmeden tüm inşaat kalıntıları titiz bir şekilde temizleriz.

Çayeli Banka Temizliği

Çayeli Banka temizliği için profesyonel hizmet veriyoruz. Hem kısa sürede temizliği yapıyor hem de hijyenik koşullarda çalışmanızı sağlıyoruz.

Çayeli Buharlı Temizlik

Çayeli Buharlı temizlik en çok tercih edilen temizlik yöntemlerindendir. Temizliği zor alanlarda buhar makinesi kullanmaktayız.

Çayeli Yardımcı Eleman

Çayeli Yardımcı eleman hizmetimiz kapsamında doğum günü partisi, çay toplantıları, düğün nişan mevlüt gibi çeşitli etkinliklerde yapılacak işlerde size yardımcı olabilecek elemanlar temin ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ

Kaliteli Temizlik Ekibi

Firmamızda Temizlik işlerinde çalışan elemanlarımız uzun yıllar bünyemizde çalışmış, deneyimli güvenilir ve titiz kişilerden Oluşur.

Kaliteli Ekipman ve Malzeme

Temizlik türüne uygun kaliteli kimyasal maddeler ve deterjanlar, en uygun ekipmanlarla kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Piyasa dengesini gözeterek olabilecek en uygun fiyatlarla çalışırız ve periyodik işler de cazip indirimler uygularız.

rize-temizlik-şirketleri

ÇAYELİ TEMİZLİK FİRMASI

Çayeli VİRA TEMİZLİK Temizlik 8 yıldır faaliyet gösteren Rize’nin en köklü temizlik şirketlerindendir. Yaptığı temizlik hizmetleri ve kullanmış olduğu malzemeler ile kendisinden bahsettirmeyi başarmış, ekip ruhu ile çalışmakta olan, müşterilerinin memnuniyetini daima birinci planda tutan bir işletmedir.

Sektörde mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamız “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak daima değişmez bir unsur olmuştur. VİRA TEMİZLİK, Çayeli de temizlik şirketleri arasında en yüksek prestije sahip bir firmadır. Bizim için zamana tam riayet esastır. VİRA TEMİZLİK firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörüne ait gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Firmamız kurulduğundan beri arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışan bir firmayız. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak dilerseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten oldukça memnuniyet duyarız.

TEMİZLİKTE KALİTENİN ADRESİ

Çayeli Temizlik hizmetleri kapsamında, Apartman, Ev, Ofis, Merdiven Temizliği, Banka temizliği buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bize ulaşınız.

BLOG