Buharlı Temizlik

buharlı-temizlik

BUHARLI TEMİZLİK

Buharlı ev temizliği; kimyasal kullanılmadığı, buharın püskürtme gücünden faydalanılarak ev temizleme yapıldığı için doğaya ve insan sağlığına uygundur.

Gerek evlerimizde, gerek iş yerlerimizde, temizlik ve hijyen açısından, insan sağlığı ve doğaya uyumu açısından en fazla tercih edilen yöntemdir. Bunun için ilk olarak yüzeyin ısıya ve neme dayanıklı olması gerekmektedir. Bazı yüzeylerde buharın ardından, nemi kurutucu yöntemler olsa bile yeterli olmayabilir. Kimyasalın vermiş olduğu zararlı etkilerden uzaktır. İstenmeyen atıklar oluşmaz.

Buharlı Ev Temizlik Şirketi; Ortam daha ferah ve nefes alınabilir olur. Buhar gücü ile evdeki el girmeyen noktalara kadar hızlıca ulaşılabilir. Bu yüzden zamandan da tasarruf sağlar.

Doğru biçimide ve doğru aparatları ile kullanıldığında diğer makinelere ihtiyaç kalmaz. Evinizdeki yüzeyler ilk günkü doğal canlılığını geri kazanacaktır.

Buharlı Temizlik ne tip yüzeylere uygulanmalıdır?

  • Evdeki ahşap mutfak dolabı veya mobilyalara buhar tutulmaz.
  • Derz arası, fayans, çerçeve araları, çelik ızgaralar, duşa kabinler gibi temizlike ihtiyaç duyulan yüzeyler.
  • Petek içleri gibi ulaşılması imkansız noktalar için idealdir.

Buharlı Ev Temizliğinin Uygulanış biçimi:

  • Buhar aparatları evde yapılacak işleve göre takılır.
  • Yüzeyin cinsine göre buhar püskürtme mesafesi ve barı iyi ayarlanmalıdır.
  • Yüzey buhara uygun olsa bile nemi etrafa sıçratmamak için gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Ev temizliği yaparken su duvarlara ve elektrikli aksamlara gelmemelidir.

Buhar makinaları doğru kullanıldığında zamandan ve insan gücünden tasarruf edilse de yanlış kullanıldığında da tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bunları ara sıra televizyonlardan ve diğer haber kanallarından duymaktayız. Bu yüzden ev hijyen işinin ehil eller tarafından yapılması gerekir.

VİRA Temizlik Şirketi size bu konu da da hizmet ve destek vermektedir.

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.