• Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması: Arhavi de Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması: Arhavi de Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması: Arhavi Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Banka temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.
 • Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması

  Arhavi Temizlik Firması: Arhavi Ev temizliği, Apartman temizliği, Ofis temizliği, Merdiven Temizliği, buharlı temizlik ve baca temizleme gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz.

ARHAVİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

ARHAVİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Arhavi Villa Temizliği

Arhavi Ev daire villa konut temizliği alanında özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız son derece titiz ve hijyenik bir şekilde temizlik hizmetleri vermektedir.

Arhavi Ofis / İşyeri Temizliği

Arhavi Ofis Temizlik Hizmetlerini düzenli periyodik yada tek seferlik olarak, mesai saatleri dışında ve hafta sonları ve tatil günlerinde de olmak üzere titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Arhavi Apartman Temizliği

Arhavi Apartman temizliğinde, koridorlar, merdiven ve korkulukları, kapı kenarları, asansör, camlar vb. her yeri ve belkide bugüne kadar hiç temizlenmemiş yerleri titizlikle temizliyoruz.

Arhavi İnşaat Sonrası Temizliği

Arhavi İnşaat sonrası temizlik de; yerleri, mutfak aksamlarını, camları ve yüzeyleri çizmeden tüm inşaat kalıntıları titiz bir şekilde temizleriz.

Arhavi Banka Temizliği

Arhavi Banka temizliği için profesyonel hizmet veriyoruz. Hem kısa sürede temizliği yapıyor hem de hijyenik koşullarda çalışmanızı sağlıyoruz.

Arhavi Buharlı Temizlik Hizmeti

Arhavi Buharlı temizlik en çok tercih edilen temizlik yöntemlerindendir. Temizliği zor alanlarda buhar makinesi kullanmaktayız.

Arhavi Yardımcı Eleman

Arhavi Yardımcı eleman hizmetimiz kapsamında doğum günü partisi, çay toplantıları, düğün nişan mevlüt gibi çeşitli etkinliklerde yapılacak işlerde size yardımcı olabilecek elemanlar temin ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ

Kaliteli Temizlik Ekibi

Firmamızda Temizlik işlerinde çalışan elemanlarımız uzun yıllar bünyemizde çalışmış, deneyimli güvenilir ve titiz kişilerden Oluşur.

Kaliteli Ekipman ve Malzeme

Temizlik türüne uygun kaliteli kimyasal maddeler ve deterjanlar, en uygun ekipmanlarla kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Piyasa dengesini gözeterek olabilecek en uygun fiyatlarla çalışırız ve periyodik işler de cazip indirimler uygularız.

rize-temizlik-şirketleri

ARHAVİ TEMİZLİK FİRMASI

Arhavi VİRA TEMİZLİK Temizlik 8 yıldır faaliyet gösteren Rize’nin en köklü temizlik şirketlerindendir. Yaptığı temizlik hizmetleri ve kullanmış olduğu malzemeler ile kendisinden bahsettirmeyi başarmış, ekip ruhu ile çalışmakta olan, müşterilerinin memnuniyetini daima birinci planda tutan bir işletmedir.

Sektörde mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamız “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak daima değişmez bir unsur olmuştur. VİRA TEMİZLİK, Arhavi de temizlik şirketleri arasında en yüksek prestije sahip bir firmadır. Bizim için zamana tam riayet esastır. VİRA TEMİZLİK firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörüne ait gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Firmamız kurulduğundan beri arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışan bir firmayız. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak dilerseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten oldukça memnuniyet duyarız.

TEMİZLİKTE KALİTENİN ADRESİ

Arhavi Temizlik hizmetleri kapsamında, Apartman, Ev, Ofis, Merdiven Temizliği, Banka temizliği buharlı temizlik gibi tüm ihtiyaçlarınıza işinde uzman kadromuzla ekonomik çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bize ulaşınız.

BLOG