Apartman Merdiven Site Temizliği

apartman-temizliği

Apartman Temizliği 

Apartmanı Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Apartman temizliği uzmanlık isteyen bir iştir ve bunun için özel eğitim almış bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özel ekipmanlar ve en son teknoloji makineler ile yapılmasının yanında apartman temizliği için de kullanılacak temizlik malzemelerinin özel olması gerekmektedir.

Bütün bu donanıma sahip olan temizlik şirketi çalışanları yapılan sözleşme gereği gerektiğinde her gün gerektiğinde de belli aralıklarla apartmana gelmekte ve apartmanın ortak kullanıldığı alanlar olan merdivenler, asansör, otopark ve bahçeyi temizlemektedirler.

Bir düzen içerisinde yapılan bu temizlik için önce bina yukarıdan aşağıya kadar süpürülerek bütün çöpler temizlenecek ve daha devamında da bütün bina özel temizlik malzemeleriyle silinecektir. Zeminin yanında merdiven korkulukları, asansörün içerisinde bulunan kat düğmelerinin olduğu pano ve aynalar da temizlenecektir.

Hayatını temizlik firmalarında çalışarak kazanan kişiler için en güvenilir iş olarak temizlik firmaları bulunmaktadır. Bu sebeple de geçici işlerde çalışmak istemeyen ve her çeşit sosyal güvencesinin olduğu düzenli olarak çalışabilecekleri temizlik firmalarını tercih etmektedirler.

Sizler de bu konu da tecrübeli bir insansanız firmamıza yapacağınız müracaat mutlaka değerlendirilecek ve en kısa sürede da dönüş yapılacaktır.

Apartman yöneticileri de güvenilir kimseler ile çalışmak istediklerinde temizlik firmalarını tercih ederek bu konu da nasıl bir hizmet alacaklarından emin olmak istemektedirler.

Tavandan Tabana Ev Temizliği

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için VİRA TEMİZLİK profesyonel ev temizliği hizmetleri.